REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa kolekcja farb Bolix

W ofercie firmy Bolix pojawiła się nowa gama farb, gruntów i gładzi szpachlowych. Nowe produkty z kolekcji BOLIX Inside pozwalają uzyskać nie tylko miłą dla oka, ale i trwałą powłokę malarską.

Bolix

Fot. arch. Bolix

Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych farba akrylowa Accord ACRYL Perfect o wysokich walorach dekoracyjnych to propozycja do salonów i sypialni. W pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych – korytarzach, salonach, jadalniach – sprawdzi się lateksowa farba Politone ACRYL Plus o wysokiej odporności na pękanie, ścieranie i szorowanie. Inna bardzo wytrzymała powłoka to CamertOne LATEX do pokoju dziecięcego, kuchni lub łazienki. Sonata ACRYL White zaś jest matową białą powłoką o dużej sile krycia.

Do przygotowania ściany pod malowanie lub tapetę świetnie natomiast nada się gładź szpachlowa Presto ACRYL oraz podkład gruntujący Active GRUNT.

Więcej na temat kolekcji BOLIX Inside znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Źródło: Bolix

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA