REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa kolekcja Axalty: moda inspiracją farb do drewna

Firma Axalta Coating Systems zaprezentowała nową kolekcję, zgodną z najnowszymi trendami w dziedzinie przemysłowych farb do drewna. Została ona nazwana „Wood Vibes: Moda” i czerpie inspiracje ze światowych wybiegów.

kolekcja Axalta moda farby do drewna

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Axalta Wood Vibes to seria kolekcji powstałych z myślą o wystroju wnętrz. Najnowsza kolekcja, „Wood Vibes: Moda”, jest zainspirowana modą prosto z wybiegów. Stąd też jej nazwa – „moda” oznacza modę również w języku włoskim.

Eksperci Axalty podkreślają, że branża modowa ma ogromny wpływ na trendy w wystroju wnętrz, od inspiracji kolorystycznych po najpopularniejsze tkaniny i tekstury. Projektanci wnętrz bacznie śledzą światowe wybiegi.

Pastelowo i intensywnie

Jakie kolory znaleźć możemy w nowej kolekcji? Pastelowe – jak stonowana zieleń, jasnoróżowy, delikatne odcienie lawendowego – ale również intensywne, w stylu głębokiego niebieskiego, gliniastej czerwieni czy musztardowego żółtego. Oprócz tego w zestawie znalazły się bezpieczne barwy neutralne, jak szarości czy ciepłe beże. Jak mówi Wade Arnold, wiceprezes oraz manager generalny oddziału Industrial Wood Coatings Axalty:

Axalta jest pionierem, jeśli chodzi o trendy dotyczące odcieni i designu w branży drzewnej. Nasz zespół specjalistów do spraw koloru oraz ekspertów przewidujących trendy kolorystyczne pozwala nam zaprezentować klientom najnowszą generację odcieni lakierów do drewna.

Najbardziej innowacyjne rozwiązania

Vanessa Navarro, manager ds. marketingu w dziale Industrial Coatings Axalty, dodaje, że kolekcja „Wood Vibes: Moda” wychodzi poza trendy kolorystyczne. Dzięki zaawansowanym technologiom koloru oraz wysokiej jakości pigmentom Axalta dostarcza najbardziej innowacyjne rozwiązania, jeśli chodzi o estetykę farb do drewna.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA