REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa Honda NSX z lakierami PPG

Sportowy NSX drugiej generacji – nowy produkt flagowy Hondy – trafi w ręce pierwszych klientów dopiero na początku roku 2016. Już teraz wiadomo jednak, że o jego olśniewający wygląd zadba koncern PPG.

Honda NSX PPG

Fot. arch. PPG

Pierwsza linia NSX weszła do sprzedaży w latach 90. i w owym czasie był to technologiczny majstersztyk. Obecnie powstaje druga generacja tego legendarnego modelu. Lekka, złożona z wielu nowoczesnych materiałów konstrukcja, silnik typu twin turbo V6 oraz 9-przełożeniowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem to tylko niektóre spośród elementów, które i dziś mają uczynić nowego NSX technologicznym pionierem.

Wygląd zewnętrzny ma podkreślić niezwykłe możliwości auta. Dbałość producenta o szczegóły widać również w dziedzinie kolorów. Aby zagwarantować maksymalną głębię i czystość odcieni, zastosowana zostanie opracowana przez technologów PPG innowacyjna technologia barwienia dyspersji, ANDARO. Rozwiązania PPG zastosowane zostaną w należącym do Hondy zakładzie Performance Manufacturing Centre w Marysville w Ohio (USA), gdzie wyprodukowana zostanie kolejna generacja aut NSX.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA