a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowa Honda NSX z lakierami PPG

Nowa Honda NSX z lakierami PPG

Sportowy NSX drugiej generacji – nowy produkt flagowy Hondy – trafi w ręce pierwszych klientów dopiero na początku roku 2016. Już teraz wiadomo jednak, że o jego olśniewający wygląd zadba koncern PPG.

Honda NSX PPG

Fot. arch. PPG

Pierwsza linia NSX weszła do sprzedaży w latach 90. i w owym czasie był to technologiczny majstersztyk. Obecnie powstaje druga generacja tego legendarnego modelu. Lekka, złożona z wielu nowoczesnych materiałów konstrukcja, silnik typu twin turbo V6 oraz 9-przełożeniowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem to tylko niektóre spośród elementów, które i dziś mają uczynić nowego NSX technologicznym pionierem.

Wygląd zewnętrzny ma podkreślić niezwykłe możliwości auta. Dbałość producenta o szczegóły widać również w dziedzinie kolorów. Aby zagwarantować maksymalną głębię i czystość odcieni, zastosowana zostanie opracowana przez technologów PPG innowacyjna technologia barwienia dyspersji, ANDARO. Rozwiązania PPG zastosowane zostaną w należącym do Hondy zakładzie Performance Manufacturing Centre w Marysville w Ohio (USA), gdzie wyprodukowana zostanie kolejna generacja aut NSX.

Źródło: PPG