REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nordmann dystrybutorem hubergroup w Europie

Firma Nordmann podpisała nową umowę o dystrybucji produktów hubergroup Chemicals. Kontrakt obejmuje kilka krajów europejskich oraz Stanów Zjednoczonych.

Nordmann hubergroup Chemicals

Fot. arch. hubergroup Chemicals

W ramach umowy Nordmann będzie dystrybuować oligomery UV, spoiwa specjalne, mieszanki pigmentów i dodatki hubergroup Chemicals w regionie DACH, w Europie Południowo-Wschodniej, Skandynawii, krajach bałtyckich, Wielkiej Brytanii i USA.

Z Indii na europejski rynek

Produkowane w Indiach produkty hubergroup Chemicals, które zostały objęte umową, są zarejestrowane w ramach europejskiego rozporządzenia REACH i posiadają aprobatę w zakresie stosowania jako składniki tuszów drukarskich. Wiele z nich spełnia wymagania do kontaktu z żywnością. Jak komentuje Taner Bicer, prezes oddziału Chemicals hubergroup:

Jako wytwórca tuszów drukarskich o długiej tradycji, wiemy doskonale, co jest najważniejsze w produkcji tuszów i surowców. Nie chcemy wykorzystywać tej wiedzy tylko na własne potrzeby, lecz przekazać ją dalej. Dlatego bardzo się cieszymy, że możemy pracować z Nordmannem – międzynarodowym partnerem w zakresie dystrybucji, znanym nie tylko z dostosowywania się do oczekiwań klienta ale również z ekspertyzy technicznej.

Z kolei Heidi Hinrichs, dyrektor sprzedaży w niemieckim oddziale Coatings & Construction firmy Nordmann, podkreśla, że produkty hubergroup doskonale pasują do obecnej oferty Nordmanna w dziale Coatings & Inks. Dodaje, że Nordmann bezustannie dąży do współpracy z najlepszymi producentami, by dostarczyć klientom innowacyjne produkty i rozwiązania.

Żywice, pigmenty i dodatki

W ofercie Nordmanna znajdują się obecnie cztery grupy produktów hubergroup: żywice, pigmenty, koncentraty pigmentów oraz dodatki. Wśród nich m.in. żywice poliuretanowe, modyfikowana kalafonia czy dodatki poprawiające adhezję.

Źródło: Nordmann

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA