REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Noc Muzeów z Benjamin Moore

Firma Benjamin Moore włączyła się w ogólnopolską Noc Muzeów. 20 maja w showroomie Gdel & Grin House Design przy ul. Żelaznej 27 w Warszawie na uczestników Nocy czekał szereg atrakcji.

Noc Muzeów Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Uczestnicy podziwiać mogli wystawę prac uznanych artystów, takich jak Tomasza Omelko, Aleksandry Kujawskiej, Magdaleny Głodek, Wita Bogusławskiego, Petera Bo i Dariusza Grinc-Zuchowskiego. Na wystawie znalazły się m.in. obrazy, fotografie i szklane formy.

Prócz tego również każdy z uczestników mógł poczuć się artystą – dzięki czystym płótnom oraz farbom Benjamin Moore w najmodniejszych odcieniach 2017. Obrazy, które powstały przy tej okazji, trafią na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Design dla Zwierząt.

Noc Muzeów Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA