REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nap-Gard 7-0015 – nowa farba Axalty na rurociągi

W kolekcji farb przemysłowych Nap-Gard Functional Coatings Axalty pojawiła się nowość. To Nap-Gard 7-0015 – antykorozyjna powłoka na wewnętrzne powierzchnie rurociągów.

Nap-Gard 7-0015 farba na rurociągi

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nap-Gard 7-0015 Tan Internal FBE to termoutwardzalny proszek epoksydowy. Jak zapewnia Meghan Hodge, Axalta Global Product Marketing Manager oddziału Functional Coatings, jest on doskonałą opcją dla klientów, którzy potrzebują elastycznej powłoki oraz niezawodnej ochrony antykorozyjnej nawet w trudnych warunkach, w temperaturze do 105°C.

Materiały stosowane dziś w przemyśle olejowo-gazowym są często narażone na wysokie temperatury i koncentracje H2S, CO2 i innych gazów. W tych warunkach zwykle stosuje się stopy chromu, które skutecznie chronią przed korozją, ale są drogie. Axalta proponuje swoją nową farbę jako opłacalną alternatywę.

Nap-Gard 7-0015 charakteryzuje się dobrą adhezją na rurociągach także w warunkach wysokich stężeń H2S, CO2 oraz CH4. Można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz rurociągów, nanosząc jedną, dwie lub więcej warstw. Może być wykorzystany również do ochrony antykorozyjnej zaworów, armatury oraz zbrojeń.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA