a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNajpiękniejszy zbiornik wybrany!

Najpiękniejszy zbiornik wybrany!

Każdego roku firma Tnemec ogłasza zwycięzcę swojego konkursu Tank of the Year na najpiękniejszy zbiornik zabezpieczony jej farbami. Tym razem nagroda przypadła znanemu w USA producentowi słodyczy.

Fot. arch. Tnemec

Firma Tnemec ogłosiła zwycięzcę swojego konkursu 2023 Tank of the Year. Na podstawie wyników głosowania – w którym oddano tym razem rekordową liczbę głosów – nagroda People’s Choice Award trafiła do zbiornika wodnego Dum-Dum w Bryan w stanie Ohio.

Pomysłowość małych miasteczek

Ten sam zbiornik otrzymał tytuł 2023 Tank of the Year od zespołu Tank Enthusiasts firmy Tnemec. W nagrodę obiekt zostanie najsilniej wyeksponowany w dorocznym kalendarzu Tank of the Year Tnemec. Jak komentuje Brian Cheshire, dyrektor działu Water Tank Market:

Nasz zespół był zaskoczony nie tylko liczbą zgłoszeń w tegorocznym konkursie Tank of the Year, ale również innowacyjnością i kreatywnością zaproponowanych projektów. Zbiorniki, które stanęły do walki o nagrodę w tym roku, swoim wyglądem podkreślały dumę z lokalnej przynależności oraz pokazywały, jak pomysłowe potrafią być małe miasteczka w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zwycięski zbiornik znajduje się na terenie fabryki Spangler Candy Company, produkującej znane w USA lizaki Dum-Dum. Woda ze zbiornika wykorzystywana jest do produkcji ok. 12 milionów Dum-Dumów rocznie. Zbiornik zabezpieczony został przy pomocy odpornej na promieniowanie UV, trwałej farby fluoropolimerowej z serii 700 HydroFlon Tnemec, zapewniającej na dłużej piękny wygląd mimo warunków atmosferycznych w Ohio.

46 000 głosów

W tegorocznym konkursie nominowanych zostało ponad 320 zbiorników, na które w plebiscycie People’s Choice oddano rekordowe ponad 46 000 głosów z całych Stanów Zjednoczonych i Kanady. Każdego roku zbiorniki oceniane są w konkursie ze względu na takie kryteria jak wartość artystyczna, znaczenie zbiornika dla lokalnej społeczności oraz wyzwania, jakim trzeba było stawić czoła w ramach realizacji projektu.

Źródło: coatingsworld.com