a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneNagrodzona powłoka antykorozyjna już na rynku

Nagrodzona powłoka antykorozyjna już na rynku

Wyróżniona niedawno prestiżową nagrodą R&D 100 Awards powłoka antykorozyjna wchodzi do sprzedaży. Łączy ona doskonałą ochronę z wyjątkowo łatwą i szybką aplikacją w technologii Flame Spray.

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Firma Axalta Coating Systems wprowadza na rynek nową jednowarstwową powłokę Abcite® 2060 do aplikacji w technologii Flame Spray. Nowy produkt zasłużył na laury jeszcze zanim trafił do sprzedaży.

Nieprzepuszczalna bariera

Odpowiednia do zastosowania na dużych konstrukcjach metalowych w wielu wymagających środowiskach, powłoka – wyróżniona ostatnio prestiżową nagrodą – chroni powierzchnie przed trudnymi warunkami pogodowymi, tworząc nieprzepuszczalną barierę. Jak mówi Pascal Nicard, starszy globalny manager ds. technologii w Axalta Coating Systems:

Abcite 2060 łączy wyjątkowe właściwości antykorozyjne i mechaniczne linii Abcite z prostotą technologii Flame Spray Coating, dzięki czemu aplikacja jest bardzo efektywna. Zgodność z licznymi standardami przemysłowymi obiektywnie potwierdza wysoki poziom ochrony, jaki oferujemy, natomiast zdobyte przez nas ostatnio wyróżnienie R&D 100 Awards podkreśla naszą innowacyjność w zakresie antykorozji.

Jednowarstwowy system nie wymaga użycia podkładu. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o wysoce korozyjnych środowiskach i jest w pełni zgodny z normą ISO 12944- 6/-9 dla stali galwanizowanej i piaskowanej. Zapewnia odporność na zasady i kwasy, wpływ promieniowania UV oraz ścieranie.

Ochrona i estetyka

Jak zapewnia producent, Abcite® 2060 to też sposób na doskonałą ochronę bez poświęcania estetyki. Powłoka dostępna jest w szerokiej gamie odcieni oraz zapewnia dobre pokrycie krawędzi i kątów.

Źródło: coatingsworld.com