REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda Materialica dla BASF Coatings

BASF Coatings triumfuje na targach Materialica! Firma otrzymała nagrodę Materialica Design + Technology Silver Award 2014 w kategorii „Surface & Technology”. Jurorzy docenili innowacyjną powłokę XSpark.

Materialica BASF Coatings XSpark

Ojcowie sukcesu. Od lewej: Stephan Schwarte, Bastian Schäfer, Peter Sonntag i Janusch Owtschary z Laboratorium Pigmentów/Dyspersji i Projektowania Koloru BASF. Fot. arch. BASF

Nagrody Materialica są wręczane corocznie w trakcie targów materiałowych Materialica, które w tym roku odbyły się w Monachium w dniach 21-23 października. Wyróżnienie jest przyznawane za wybitne osiągnięcia produktowe lub technologiczne we wszystkich dziedzinach, które łączą inżynierię z projektowaniem.

W kategorii „Surface & Technology” bezkonkurencyjna okazała się powłoka XSpark z rodziny produktowej XColors. Charakteryzuje się ona niezwykłymi odcieniami, głębią koloru oraz efektami specjalnymi, które są zasługą bardzo drobnych cząstek szklanych. Dzięki temu wygląd powłoki różni się w zależności od kąta, pod jakim na nią patrzymy. Przy tym wszystkim farba XSpark jest również produkowana w sposób przyjazny środowisku.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy taki sukces firmy BASF Coatings – po raz pierwszy otrzymała ona Materialicę w roku 2011 za powłokę XFine należącą do tej samej rodziny produktowej co XSpark.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA