a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneNagroda Frost & Sullivan dla żywic BASF

Nagroda Frost & Sullivan dla żywic BASF

Wśród tegorocznych zdobywców nagród Best Practices Awards firmy Frost & Sullivan znalazł się dział powłok ochronnych BASF. Analitycy docenili proekologiczną postawę koncernu oraz znajomość rynku i umiejętność dostosowania się do niego.

Frost & Sullivan BASF

Fot. Frost & Sullivan / BASF

Frost & Sullivan to jedna z największych firm na świecie zajmujących się analizami rynku. Na podstawie wyczerpujących badań analitycy potrafią ocenić, którzy działacze rynkowi najlepiej sobie radzą i potrafią dostosować się do zmieniającej się sytuacji biznesowej. Najbardziej zaradni i postępowi wyróżnieni zostają nagrodą Best Practices Award.

W przypadku BASF wrażenie na jurorach zrobiła profesjonalna strategia dotycząca linii żywic dla powłok ochronnych. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu zatrudnionych w firmie technologów klienci otrzymują propozycje kompletnych systemów malarskich, a nie jedynie czysty surowiec. Prócz tego koncern jest świadom, że na rynku robi się coraz bardziej „zielono” i reaguje na te zmiany zastępując rozpuszczalnikowe produkty alkidowe dyspersjami akrylowymi. Wprowadza również szereg innowacji w procesie produkcji, które mają zmniejszyć negatywne oddziaływanie na środowisko.

Nie mniej ważna jest różnorodność oferty firmy – BASF dostarcza żywice nie tylko dla powłok ochronnych, ale również dla tuszów, lakierów do mebli, posadzek, lakierów samochodowych i ogólnie pojętego przemysłu.

Źródło: BASF