REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda Frost & Sullivan dla żywic BASF

Wśród tegorocznych zdobywców nagród Best Practices Awards firmy Frost & Sullivan znalazł się dział powłok ochronnych BASF. Analitycy docenili proekologiczną postawę koncernu oraz znajomość rynku i umiejętność dostosowania się do niego.

Frost & Sullivan BASF

Fot. Frost & Sullivan / BASF

Frost & Sullivan to jedna z największych firm na świecie zajmujących się analizami rynku. Na podstawie wyczerpujących badań analitycy potrafią ocenić, którzy działacze rynkowi najlepiej sobie radzą i potrafią dostosować się do zmieniającej się sytuacji biznesowej. Najbardziej zaradni i postępowi wyróżnieni zostają nagrodą Best Practices Award.

W przypadku BASF wrażenie na jurorach zrobiła profesjonalna strategia dotycząca linii żywic dla powłok ochronnych. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu zatrudnionych w firmie technologów klienci otrzymują propozycje kompletnych systemów malarskich, a nie jedynie czysty surowiec. Prócz tego koncern jest świadom, że na rynku robi się coraz bardziej „zielono” i reaguje na te zmiany zastępując rozpuszczalnikowe produkty alkidowe dyspersjami akrylowymi. Wprowadza również szereg innowacji w procesie produkcji, które mają zmniejszyć negatywne oddziaływanie na środowisko.

Nie mniej ważna jest różnorodność oferty firmy – BASF dostarcza żywice nie tylko dla powłok ochronnych, ale również dla tuszów, lakierów do mebli, posadzek, lakierów samochodowych i ogólnie pojętego przemysłu.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA