REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Motorower na zawody MotoStudent z lakierem Axalty

W tegorocznych studenckich wyścigach MotoStudent w dniach 5-9 października 2016 wzięło udział 55 zespołów z różnych zakątków świata. Wśród nich Wolfast UniOvi, drużyna z Uniwersytetu w Oviedo w Hiszpanii, której oficjalnym sponsorem jest Axalta Coating Systems.

MotoStudent Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Każdego roku zawody MotoStudent przyciągają dziesiątki studentów z całego świata. Zadanie nie jest proste – w wyścigu na Motorland World Championship Aragón Circuit w Hiszpanii startuje się na własnoręcznie skonstruowanych motorowerach, elektrycznych lub z silnikiem czterosuwowym.

Wśród 55 drużyn z Europy i Ameryki Południowej, które zgłosiły swój udział w zawodach, znalazł się także zespół z Uniwersytetu w Oviedo – Wolfast UniOvi. Składającą się z 22 studentów i dwóch wykładowców drużynę wspiera firma Axalta. Jako oficjalny sponsor dostarczyła ona lakiery wodorozcieńczalne do pomalowania roweru i pomogła w ich aplikacji. Produkty musiały spełniać odpowiednie wymogi – nie tylko nadawać pojazdowi piękny wygląd, ale i nie obciążać go, aby mógł się jak najszybciej poruszać.

Wsparcie dla drużyny Wolfast UniOvi to tylko jeden z elementów współpracy Axalty z Uniwersytetem w Oviedo. Firma zaoferowała również cztery półroczne staże dla studentów uczelni. Na różne sposoby pomaga więc młodym w ich rozwoju i pozwala im naprawdę rozwinąć skrzydła.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA