REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Moda podpowiada, jak być o krok przed konkurencją

Moda na kolory powraca – to nie niespodzianka – ale również swobodnie przemieszcza się między różnymi sferami naszego życia. Na przykład przenika ze światowych wybiegów… na nasze ściany. Dlatego też firma Resene przygotowała zestawienie odcieni, które, sugerując się wyborami projektantów mody, prawdopodobnie w kolejnym sezonie królować będą w naszych wnętrzach.

świat mody moda wystrój wnętrz Resene

Fot. AhmadArdity / pixabay.com

To dobrze znane zjawisko – kolory, które podziwiamy na strojach modelek, wkrótce potem stają się hitem we wzornictwie i wystroju wnętrz. Nawiązywaliśmy już do niego tutaj i tutaj.

Nowozelandzka firma Resene postanowiła być o jeden krok do przodu w stosunku do konkurencji. Korzystając z raportu trendów kolorystycznych Pantone Color Institute, przewidującego, po jakie barwy najchętniej sięgać będą w najbliższym sezonie projektanci mody, przygotowała na tej podstawie zestawienie własnych odcieni farb. I choć produkty Resene nie są dostępne na naszym rynku, możemy śmiało potraktować ten zestaw jako inspirację.

Eksperci Resene wybrali odcienie zapowiadane na sezon jesienny i zimowy i znaleźli dla nich odpowiedniki w palecie firmy. Są to kolory przywodzące na myśl liście na poszyciu leśnym i odcienie zmierzchu, tworzące nowoczesną paletę głębokich, intensywnych barw. Jest ona bardzo uniwersalna i odpowiednia praktycznie na każdy sezon, zwłaszcza w połączeniu z różnymi teksturami, akcesoriami i tkaninami. Idealny zestaw na ścianę… i do garderoby.

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody Resene wystrój wnętrz

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

Źródło: Habitat by Resene

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA