a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiModa podpowiada, jak być o krok przed konkurencją

Moda podpowiada, jak być o krok przed konkurencją

Moda na kolory powraca – to nie niespodzianka – ale również swobodnie przemieszcza się między różnymi sferami naszego życia. Na przykład przenika ze światowych wybiegów… na nasze ściany. Dlatego też firma Resene przygotowała zestawienie odcieni, które, sugerując się wyborami projektantów mody, prawdopodobnie w kolejnym sezonie królować będą w naszych wnętrzach.

świat mody moda wystrój wnętrz Resene

Fot. AhmadArdity / pixabay.com

To dobrze znane zjawisko – kolory, które podziwiamy na strojach modelek, wkrótce potem stają się hitem we wzornictwie i wystroju wnętrz. Nawiązywaliśmy już do niego tutaj i tutaj.

Nowozelandzka firma Resene postanowiła być o jeden krok do przodu w stosunku do konkurencji. Korzystając z raportu trendów kolorystycznych Pantone Color Institute, przewidującego, po jakie barwy najchętniej sięgać będą w najbliższym sezonie projektanci mody, przygotowała na tej podstawie zestawienie własnych odcieni farb. I choć produkty Resene nie są dostępne na naszym rynku, możemy śmiało potraktować ten zestaw jako inspirację.

Eksperci Resene wybrali odcienie zapowiadane na sezon jesienny i zimowy i znaleźli dla nich odpowiedniki w palecie firmy. Są to kolory przywodzące na myśl liście na poszyciu leśnym i odcienie zmierzchu, tworzące nowoczesną paletę głębokich, intensywnych barw. Jest ona bardzo uniwersalna i odpowiednia praktycznie na każdy sezon, zwłaszcza w połączeniu z różnymi teksturami, akcesoriami i tkaninami. Idealny zestaw na ścianę… i do garderoby.

Fot. arch. Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody Resene wystrój wnętrz

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

moda świat mody wystrój wnętrz Resene

Fot. arch. Resene

Źródło: Habitat by Resene