REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Melanie Maas-Brunner nową członkinią zarządu BASF

Zmiany w zarządzie BASF! Rada nadzorcza wyznaczyła dr Melanie Maas-Brunner na członkinię zarządu od dnia 1 lutego 2021. W tym samym terminie ma ona również przejąć stanowisko dyrektor ds. technologii.

BASF zarząd Melanie Maas-Brunner

Dr Melanie Maas-Brunner. Fot. arch. BASF

Dr Maas-Brunner jest związana z BASF od roku 1997, a od 2017 roku kierowała oddziałem Nutrition & Health. Od lutego przyszłego roku zostanie nie tylko członkinią zarządu, ale również dyrektor ds. technologii, przejmując stanowisko od dra Martina Brudermüllera.

Doświadczona chemiczka i silna liderka

W ramach nowych obowiązków dr Maas-Brunner będzie odpowiedzialna za trzy oddziały: Advanced Materials & Systems Research, Bioscience Research oraz Process Research & Chemical Engineering. Jak mówi dr Kurt Bock, prezes rady nadzorczej BASF:

W osobie Melanie Maas-Brunner witamy w zarządzie doświadczoną chemiczkę i silną liderkę. W czasie jej dotychczasowej kariery w BASF z sukcesami budowała oddziały biznesowe – zarówno w perspektywie globalnej, jak i w regionie Azji.

Oprócz tego BASF ogłosił, że zarząd opuszcza Wayne T. Smith. Zmiana wchodzi w życie z dniem 31 maja 2021. Smith pracuje w BASF od 16 lat, zaś członkiem zarządu był od roku 2012.

Nie jedyne zmiany

To nie jedyne planowane zmiany w zarządzie BASF. Zmiany personalne pociągnęły za sobą nowy rozkład obszarów odpowiedzialności poszczególnych członków. Szczegóły znaleźć można w komunikacie prasowym firmy.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA