REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mazda przedłuża współpracę z Axalta CS

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił swój kolejny duży sukces. Europejski oddział Mazdy postanowił przedłużyć z nim współpracę na kolejne dwa lata.

Axalta Mazda

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Niedawno donosiliśmy, że kontrakt z Axalta przedłużył Daimler AG. Ich współpraca dotyczy lakierów marki Spies Hecker i Standox na autach Mercedes-Benz w kilku krajach europejskich oraz Rosji i zgodnie z nową umową potrwa jeszcze do końca roku 2016.

Obecnie kolejny producent samochodów – tym razem Mazda Europe – postanowił uczynić Axaltę autoryzowanym dostawcą lakierów na następne dwa lata. Na mocy umowy produkty marek Cromax, Spies Hecker i Standox nadal będą stosowane we wszystkich warsztatach Mazdy na terenie Europy. Prócz tego specjaliści firmy Axalta służyć będą fachowym doradztwem i szkoleniami.

Fakt, że wytwórcy samochodów tak chętnie korzystają z usług koncernu świadczy o wysokiej jakości jego lakierów oraz profesjonalizmie jego pracowników i jest z pewnością powodem do dumy.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA