REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Material Selection 16/17 – księga trendów BASF

„Material Selection 16/17” to publikacja, w której specjaliści przekładają obecne trendy socjokulturowe na język materiałów BASF. Katalog zawiera nie tylko prezentacje wizualne, ale również próbki tworzyw.

Material Selection 16/17 BASF

Fot. arch. BASF

Księga trendów „Material Selection 16/17” to dzieło zespołu designfabrik oraz ekspertów oddziału Performance Materials BASF. Jak wyjaśnia Alex Horisberger, projektant w zespole designfabrik BASF, publikacja skupia się na materiałach XXI wieku, czyli tworzywach sztucznych – na ich estetyce i funkcjach. Prócz tego proponuje nowe materiały hybrydowe, które dają dodatkowe możliwości projektantom.

„Material Selection 16/17” to kontynuacja publikacji „RAW”, przygotowanej w zeszłym roku przez designfabrik i oddział BASF Coatings. Tym razem BASF wychodzi jednak poza branżę motoryzacyjną i w swojej księdze trendów zamieszcza również propozycje dla architektów i projektantów dóbr konsumenckich. Publikacja zostanie udostępniona klientom i partnerom BASF w języku angielskim.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA