REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  UltraTech International
Nowy Nissan LEAF – najczystszy samochód świata

Nowy Nissan LEAF – najczystszy samochód świata (Artykuł)

Fantazja stała się rzeczywistością – powstał jeden z pierwszych na świecie samochodów z superhydrofobową powłoką! Zaprezentowany w Stanach Zjednoczonych elektryczny Nissan LEAF został okrzyknięty „najczystszym samochodem świata”. Ponieważ jest napędzany elektrycznie, nie emituje spalin, zaś specjalny lakier oparty na technologii Ultra-Ever Dry odpycha błoto, deszcz i inne zabrudzenia.

Superhydrofobowe farby Ultra-Ever Dry (Video)

Superhydrofobowe farby ekstremalnie nie lubią wody ani innych ciekłych substancji. Ten filmik na którym pokazana jest farba superhydrofobowa Ultra-Ever Dry na róznych podłożach znakomicie porównuje zachowanie się substancji ciekłych na zwyczajnych podłożach jak i na tych pokrytych superhydrofobowymi powłokami.
 REKLAMA