REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Ring International Holding
Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017

Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017 (Artykuł)

Portal European Coatings po raz kolejny przygotował ranking największych producentów farb w Europie. Na liście 25 najpotężniejszych graczy na europejskim rynku nie znalazła się niestety żadna polska firma.
Czy przejęcie Heliosa wyszło RIH na dobre?

Czy przejęcie Heliosa wyszło RIH na dobre? (Artykuł)

W roku 2013 austriacka firma Ring International Holding kupiła trzy razy większego od siebie słoweńskiego wytwórcę farb Helios. Dziennikarze pisali o „przejęciu Goliata przez Dawida”, ale dzięki tej transakcji RIH błyskawicznie dostał się na listę 10 największych producentów farb w Europie. Jak wygląda jego sytuacja dziś, po trzech latach od przejęcia?
Ring International Holding kupuje akcje Helios Domžale

Ring International Holding kupuje akcje Helios Domžale (News)

Austriacka korporacja Ring International Holding zawarła porozumienie o przejęciu ponad 70% udziałów słoweńskiego producenta farb i powłok Helios Domžale.
 REKLAMA