a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMarcowy „European Coatings Journal”: targi nadchodzą!

Marcowy „European Coatings Journal”: targi nadchodzą!

Już pod koniec marca producenci i użytkownicy farb i powłok z całego świata spotkają się w Norymberdze na kolejnej odsłonie targów European Coatings Show. W związku z tym cały marcowy numer pisma „European Coatings Journal” poświęcony jest zbliżającej się imprezie.

Fot. StockSnap / pixabay.com

Po dłuższej przerwie związanej z pandemią COVID-19 European Coatings Show oraz połączona z targami konferencja powracają. Konferencja European Coatings Conference odbędzie się w dniach 27 i 28 marca, targi European Coatings Show – od 28 do 30 marca.

Plan hali i harmonogram

By ułatwić poruszanie się w gąszczu targowych atrakcji, pismo „European Coatings Show“ przygotowało obszerny materiał zawierający plan hali, harmonogram wydarzeń i program konferencji. Nie brak również informacji o prezentacjach produktów i nowościach produktowych.

Oprócz tego w numerze znalazły się jak zwykle artykuły techniczne – m.in. o bimodalnych wielofazowych dyspersjach o wysokiej zawartości części stałych (opracowanych przez Basa Lohmeijera i jego zespół z BASF) czy przyjaznych środowisku dwuskładnikowych wodorozcieńczalnych dyspersjach uretanowych zespołu Miriam Peralta z firmy Lubrizol.

European Coatings Journal

Numer dostępny jest w bazie danych European Coatings 360. Możliwa jest również subskrypcja pisma.

Źródło: european-coatings.com