a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneCyfrowy raport za rok 2022

Cyfrowy raport za rok 2022

Narzędzia cyfrowe dają zupełnie nowe możliwości zaprezentowania danych dotyczących firmy. Jeden z farbiarskich gigantów wykorzystał je do stworzenia internetowego, interaktywnego raportu ze swojej działalności w roku 2022.

Fot. talhakhalil007 / pixabay.com

Swój cyfrowy raport za rok 2022 opublikował koncern AkzoNobel. Raport daje pełen obraz transformacji, jaką przeszła firma w minionym pełnym wyzwań roku.

Energia i determinacja

Strona, na której dostępny jest raport, w atrakcyjny i intuicyjny sposób prezentuje wyniki finansowe AkzoNobel oraz kluczowe elementy rozwoju biznesu w minionym roku. Jak mówi Greg Poux-Guillaume, dyrektor generalny firmy:

Zaimponował mi entuzjazm i zaangażowanie moich kolegów, z którymi spotykam się odkąd dołączyłem do zespołu. Widzę energię i determinację, które sprawiają, że cieszę się z możliwości poprowadzenia AkzoNobel w kolejnej fazie tej wielkiej podróży.

Częścią raportu – tradycyjnie najchętniej przeglądaną – są działania w zakresie zrównoważonego rozwoju. Została ona odświeżona oraz ukierunkowana na zagadnienia związane ze zmianami klimatu, gospodarką obiegu zamkniętego, zdrowie i dobrostan.

Interaktywne treści i infografiki

Raport online oferuje wiele interaktywnych treści oraz przejrzystych infografik. Odwiedzający mogą również korzystać z różnych narzędzi, by porównywać dane i pobierać tabele. Raport dostępny jest na specjalnej stronie internetowej.

Źródło: AkzoNobel