a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMalarz Roku Dekoral 2014 – wyniki!

Malarz Roku Dekoral 2014 – wyniki!

Konkurs Malarz Roku Dekoral 2014 dobiegł końca. W trakcie gali w Operze Wrocławskiej 29 maja poznaliśmy zwycięzców.

Malarz Roku Dekoral 2014

Fot. arch. Dekoral

I miejsce oraz nagroda główna – samochód dostawczy Volkswagen Caddy – powędrowały do firmy Espol Warszawa Sp. z o.o. za prace wykończeniowe w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym z Oddziałem Rehabilitacyjnym w Gryficach.

II miejsce przypadło firmie Malarstwo-Tapeciarstwo Piotr Branny za prace w Hali Nord Flam w Cieszynie. Nagrodą było urządzenie natryskowe MARK V ProContractor firmy Graco.

III miejsce zaś zajęli ex aequo PB Inter-System S.A. za Afrykarium we wrocławskim zoo oraz Karolczak Group Spółka z o.o. za Fabrykę Wełny Hotel&Spa w Pabianicach. Obydwaj uczestnicy otrzymali w nagrodę szlifierkę FLEX Giraffe GE 5.

W trakcie gali przyznano także Nagrodę Publiczności – myjkę wysokociśnieniową od firmy Koelner. Powędrowała ona do firmy Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. za prace w Hotelu Grand Lubicz w Ustce.

Uroczystą galę finałową, która odbyła się 29 maja w Operze Wrocławskiej, poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Publiczność rozbawił show w konwencji rozdania Oscarów, a dodatkowo o dobry humor zgromadzonych na widowni gości zadbał kabaret Neo-Nówka. Gala była transmitowana na żywo na stronie konkursu.

Finaliści konkursu Malarz Roku Dekoral 2014. Fot. arch. Dekoral

Fot. arch. Dekoral

Źródło: Dekoral Professional