REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Malarz Roku Dekoral 2014 – wyniki!

Konkurs Malarz Roku Dekoral 2014 dobiegł końca. W trakcie gali w Operze Wrocławskiej 29 maja poznaliśmy zwycięzców.

Malarz Roku Dekoral 2014

Fot. arch. Dekoral

I miejsce oraz nagroda główna – samochód dostawczy Volkswagen Caddy – powędrowały do firmy Espol Warszawa Sp. z o.o. za prace wykończeniowe w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym z Oddziałem Rehabilitacyjnym w Gryficach.

II miejsce przypadło firmie Malarstwo-Tapeciarstwo Piotr Branny za prace w Hali Nord Flam w Cieszynie. Nagrodą było urządzenie natryskowe MARK V ProContractor firmy Graco.

III miejsce zaś zajęli ex aequo PB Inter-System S.A. za Afrykarium we wrocławskim zoo oraz Karolczak Group Spółka z o.o. za Fabrykę Wełny Hotel&Spa w Pabianicach. Obydwaj uczestnicy otrzymali w nagrodę szlifierkę FLEX Giraffe GE 5.

W trakcie gali przyznano także Nagrodę Publiczności – myjkę wysokociśnieniową od firmy Koelner. Powędrowała ona do firmy Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. za prace w Hotelu Grand Lubicz w Ustce.

Uroczystą galę finałową, która odbyła się 29 maja w Operze Wrocławskiej, poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Publiczność rozbawił show w konwencji rozdania Oscarów, a dodatkowo o dobry humor zgromadzonych na widowni gości zadbał kabaret Neo-Nówka. Gala była transmitowana na żywo na stronie konkursu.

Finaliści konkursu Malarz Roku Dekoral 2014. Fot. arch. Dekoral

Fot. arch. Dekoral

Źródło: Dekoral Professional

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA