REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Magnat Ceramic z certyfikatem Ecolabel

Marka Magnat ogłosiła, że jej ceramiczna farba Magnat Ceramic otrzymała certyfikat Ecolabel. Jest on międzynarodowym wyznacznikiem bezpieczeństwa i przyjazności środowisku.

Magnat Ceramic

Fot. arch. Magnat

Ceramiczna farba do wnętrz Magnat Ceramic jest nie tylko bardzo odporna, ale i bezpieczna dla zdrowia i środowiska, czego potwierdzeniem ma być przyznany jej certyfikat Ecolabel.

Odznaczenie to otrzymują farby o niewielkiej zawartości LZO, nie zawierające metali ciężkich i innych szkodliwych dodatków. Jest ważne na terenie całej Unii Europejskiej i obecnie już rozpoznawane jako wyznacznik dobrej jakości i przyjazności środowisku.

Źródło: Magnat

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA