REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Luxurious Minimalism – kolejny trend w palecie ICA

Grupa ICA zaprezentowała kolejny trend kolorystyczny NCS na rok 2018, który doczekał się odzwierciedlenia w palecie odcieni firmy. Ten trend to Luxurious Minimalism.

Grupa ICA trendy NCS Luxurious Minimalism

Fot. arch. Grupa ICA

O tym, że Grupa ICA wprowadziła do swojej oferty kolorystycznej zestawy zainspirowane trendami NCS, pisaliśmy kilka tygodni temu. Po pierwszym trendzie, New Africa, zdominowanym przez bogate kolory ziemi, obecnie firma prezentuje kolejny zestaw – Luxurious Minimalism.

Na przekór nazwie nie jest to jednak trend, w którym króluje prostota i minimalizm. Przeciwnie – dominuje powiew luksusu, który wprowadzają efekty marmuru i kamienia. Odcienie? Królewskie i przyciągające uwagę: złoto, srebro i metal. Więcej informacji u producenta.

Źródło: Grupa ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA