REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lunanova – nowy efekt San Marco

Grupa San Marco proponuje nowy efekt dekoracyjny Lunanova, który wprowadzi do wnętrza powiew klasyki, ale i kosmicznej nowoczesności.

Lunanova San Marco

Fot. arch. San Marco

Lunanova to transparentne wykończenie dekoracyjne, które wykorzystuje tęczowy blask tysięcy odbijających kryształków. Świetlistość i delikatna tekstura tak pomalowanej ściany nadaje wnętrzu elegancki, ale i nowoczesny wygląd.

http://www.youtube.com/watch?v=spTZ8sX-y9k

Jak zapewnia producent, produkt jest bardzo łatwy w aplikacji, daje natomiast ogromne możliwości dekoracyjne i pozwala zrealizować swoje kreatywne pomysły. Ostateczny efekt zależy również od zastosowanego podkładu (Bravocasa, Unimarc smalto murale opaco, Rilievo, Marcopolo, Cadoro) oraz wybranego koloru.

Lunanova jest wolna od formaldehydów i plastyfikatorów. Więcej informacji o tym produkcie znaleźć można na stronie San Marco.

Fot. arch. San Marco

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA