REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Łódź AkzoNobel na Volvo Ocean Race ochrzczona!

Volvo Ocean Race już za cztery miesiące! Łódź AkzoNobel, która wystartuje w rejsie, jest już zwarta i gotowa – właśnie została oficjalnie ochrzczona przez Pauline Krikke, panią burmistrz Hagi.

AkzoNobel Volvo Ocean Race

Fot. arch. AkzoNobel

Załoga, na czele z kapitanem Simeonem Tienpontem, przybyła do Hagi z Lizbony. Kapitan podkreślił, jak ważnym momentem jest dla nich chrzest łodzi – w pewnym sensie rejs rozpoczyna się dla nich właśnie teraz. Symboliczną butelkę szampana rozbiła o dziób jachtu pani burmistrz w asyście swojego zastępcy, Karstena Kleina.

Wszystkie łodzie, które wystartują w Volvo Ocean Race, pomalowane zostały farbami marek International oraz Awlgrip. Malowanie jachtu AkzoNobel zajęło ok. 1400 godzin, efekt jest jednak wspaniały – łódź zaprezentowana w trakcie ceremonii chrzcin zachwyciła wszystkich obecnych.

Plan załogi na najbliższe tygodnie to rejs transatlantycki do Nowego Jorku, a następnie powrót i przybicie do wybrzeży Wielkiej Brytanii. Volvo Ocean Race startuje 22 października w Alicante w Hiszpanii. Po drodze uczestnicy zatrzymają się w 11 miastach, a ostatecznie przybiją do brzegu w Hadze w czerwcu 2018.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA