a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaLignovit Ultramatt – podłoże drewniane, a jak mineralne

Lignovit Ultramatt – podłoże drewniane, a jak mineralne

Najgorętszy trend w branży farb do drewna? Powierzchnia tak bardzo matowa, jak to tylko możliwe! Lignovit Ultramatt od firmy Adler odpowiada na ten trend, oferując równocześnie doskonałą wytrzymałość.

Lignovit Ultramatt Adler

Fot. arch. Adler

Jak wyjaśnia dr Markus Fessler z oddziału badań nad farbami architektonicznymi, technolodzy Adler połączyli elastyczność organicznych środków wiążących z twardością tych nieorganicznych. W efekcie powstała wyjątkowo odporna powłoka, którą charakteryzuje również łatwa aplikacja oraz piękne wykończenie.

Farba nadaje się zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych, ponieważ nie zawiera agresywnych składników i jest idealnym produktem wodorozcieńczalnym do wykorzystania w pomieszczeniach. Nie wymaga również rozpuszczalnikowych podkładów. Jej aplikacja jest bardzo prosta – produkt może być nanoszony natryskowo albo pędzlem.

Drewniane elewacje, altanki czy balkony pomalowane Lignovit Ultramatt przypominają matowe powierzchnie mineralne, co doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy. Zabezpieczone produktem powierzchnie w odcieniu wyrazistej czerwień, eleganckiej szarości czy intensywnej zieleni robią naprawdę duże wrażenie.

Źródło: Adler