REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lektura na wakacje – nowy numer „PCC ChemNews”

Do rąk czytelników trafił kolejny numer biuletynu „PCC ChemNews”. Czerwcowa odsłona magazynu PCC Rokita to dobra lektura na wakacyjny czas.

PCC ChemNews PCC RokitaW magazynie znajdziemy przede wszystkim obszerny materiał na temat Dolnobrzeskich Dni Chemika. To święto branży chemicznej organizowane jest już od 57 lat. Z tekstu dowiedzieć się można, jak obchodzone było w przeszłości, a w jaki sposób – w obliczu wyzwań, jakie organizatorom postawiła pandemia – celebrowane jest obecnie.

Łąki, drony i szachy

Redakcja biuletynu pisze również o tegorocznym Dniu Otwartym Grupy PCC – który z konieczności odbył się w formie online – oraz o akcji siania łąk „Intermodal – a green way”, do której przyłączyła się Grupa. Z tekstu Macieja Trubisza zainteresowani czytelnicy mogą się dowiedzieć, czy na terenie zakładu PCC Rokita można wykonywać zdjęcia z drona.

Tradycyjnie magazyn przedstawia czytelnikom pracowników Grupy PCC oraz ich pasje. Wojciech Bojszczak, główny technolog w PCC Consumer Product Kosmet, w rozmowie z Izabelą Dreją-Dulewską opowiada o swojej ścieżce kariery w firmie, którą zaczynał jako stypendysta. Krzysztof Kasiańczuk – dowódca zastępu w Zakładowej Służbie Ratowniczej – dzieli się zaś swoim zamiłowaniem do szachów.

Numer dostępny do pobrania

Biuletyn „PCC ChemNews” dostępny jest w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Najnowszy numer można pobrać ze strony PCC Rokita. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA