a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweLektura na wakacje – nowy numer „PCC ChemNews”

Lektura na wakacje – nowy numer „PCC ChemNews”

Do rąk czytelników trafił kolejny numer biuletynu „PCC ChemNews”. Czerwcowa odsłona magazynu PCC Rokita to dobra lektura na wakacyjny czas.

PCC ChemNews PCC RokitaW magazynie znajdziemy przede wszystkim obszerny materiał na temat Dolnobrzeskich Dni Chemika. To święto branży chemicznej organizowane jest już od 57 lat. Z tekstu dowiedzieć się można, jak obchodzone było w przeszłości, a w jaki sposób – w obliczu wyzwań, jakie organizatorom postawiła pandemia – celebrowane jest obecnie.

Łąki, drony i szachy

Redakcja biuletynu pisze również o tegorocznym Dniu Otwartym Grupy PCC – który z konieczności odbył się w formie online – oraz o akcji siania łąk „Intermodal – a green way”, do której przyłączyła się Grupa. Z tekstu Macieja Trubisza zainteresowani czytelnicy mogą się dowiedzieć, czy na terenie zakładu PCC Rokita można wykonywać zdjęcia z drona.

Tradycyjnie magazyn przedstawia czytelnikom pracowników Grupy PCC oraz ich pasje. Wojciech Bojszczak, główny technolog w PCC Consumer Product Kosmet, w rozmowie z Izabelą Dreją-Dulewską opowiada o swojej ścieżce kariery w firmie, którą zaczynał jako stypendysta. Krzysztof Kasiańczuk – dowódca zastępu w Zakładowej Służbie Ratowniczej – dzieli się zaś swoim zamiłowaniem do szachów.

Numer dostępny do pobrania

Biuletyn „PCC ChemNews” dostępny jest w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Najnowszy numer można pobrać ze strony PCC Rokita. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Źródło: PCC Rokita

Dowiedz się więcej o firmie