REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Leighs Paints zmienia nazwę

W konsekwencji przejęcia Leighs Paints przez koncern Sherwin-Williams, produkty firmy będą od teraz rozprowadzane pod nazwą handlową Sherwin-Williams Protective & Marine Coatings.

Leighs Paints

fot. arch. Sherwin-Williams

Firma Leighs Paints z siedzibą w brytyjskim Bolton została zakupiona przez Sherwin-Williams w lipcu 2011 z nadzieją na rozwinięcie biznesu powłok ochronnych koncernu w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Obecnie wysokiej jakości farby ogniochronne i antykorozyjne Sherwin-Williams Protective & Marine Coatings dostępne są już w sprzedaży w 47 krajach na całym świecie.

Jak deklaruje Gordon Bell, dyrektor generalny Sherwin-Williams Protective & Marine Coatings, logo i opakowania farb Leighs Paints zmienią się, nie zmieni się natomiast ich zawartość. Klienci Leighs Paints mogą natomiast dodatkowo skorzystać z bogatej oferty Sherwin-Williams Protective & Marine Coatings.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA