REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lars Jønstrup Dollerup – nowy CFO firmy Hempel

Od 1 lipca Hempel ma nowego dyrektora finansowego. Został nim Lars Jønstrup Dollerup, wcześniej odpowiadający za finanse spółki Copenhagen Airports.

Lars Jønstrup Dollerup CFO Hempel dyrektor finansowy

Fot. arch. Hempel

Głównym zadaniem nowego CFO będzie dalsze realizowane przez firmę swojej strategii „Journey to Excellence”. Zarówno poprzez wzrost organiczny, jak i przejęcia. Jak mówi Lars Jønstrup Dollerup:

Nie mam wątpliwości, że sprostamy naszym rosnącym ambicjom. Te pierwsze kilka dni spędziłem zapoznając się lepiej z działaniem firmy i jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy oraz dbałości o klienta. Hempel ma silną kulturę korporacyjną oraz wspaniałe wartości, dlatego z przyjemnością pomogę mu się rozwinąć.

Zanim zaczął pracę dla koncernu Hempel, Dollerup był dyrektorem finansowym spółki Copenhagen Airports, firmy wyszczególnionej na liście Nasdaq OMX Copenhagen z 2500 pracownikami oraz rocznymi obrotami w 2017 wynoszącymi ponad 4 mld DKK (2,3 mld zł).

Prezes i dyrektor generalny firmy Hempel, Henrik Andersen, wyraził radość z perspektywy współpracy z Dollerupem, chwaląc go jako utalentowaną oraz doświadczoną osobę, idealną na to stanowisko.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA