REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lakiery do drewna – szkolenie grupy CSV


W centrum ICRC odbyło się pierwsze szkolenie dla lakierników z branży drzewnej, poprowadzone przez techników Grupy CSV. W trakcie niego w teorii i praktyce zaprezentowane zostały produkty włoskiej firmy Sirca.

lakiery do drewna szkolenie grupa CSV

Fot. arch. Grupa CSV19

W trakcie szkolenia, zatytułowanego „Sirca – kompleksowe lakierowanie drewna”, oprócz lakierów Sirca zaprezentowane zostały także produkty Grupy CSV, uzupełniające ofertę lakierów do drewna. Warsztaty poprowadzili technicy Grupy.

Zajęcia składały się z części teoretycznej (prezentacja produktów) i praktycznej. Zagadnienia poruszone w ramach drugiej części to m.in. aplikacja i szlifowanie podkładów poliuretanowych i poliestrowych oraz poliuretanowych lakierów nawierzchniowych, a także aplikacja lakierów matowych (poliuretanowego i akrylowego) i polerowanie lakierów poliuretanowych.

Źródło: CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA