REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lakierowanie kreatywne na szkoleniu Spies Hecker

Do oferty szkoleń Spies Hecker dołączyła nowa, interesująca pozycja – kurs lakierowania kreatywnego. To doskonała propozycja dla lakierników, ale też osób spoza branży, które chciałyby realizować swoje pasje artystyczne w nietypowy sposób.

lakierowanie kreatywne Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Marek Jusięga ze swymi pracami. Fot. arch. Spies Hecker

Wprowadzenie nowego kursu do oferty szkoleń Spies Hecker to skutek rosnącego zainteresowania klientów. Wielu z nich pytało o airbrush, czyli lakierowanie kreatywne, chcieli wiedzieć jakie produkty zastosować i jak uzyskać pożądany efekt, więc ostatecznie firma zdecydowała się zebrać podstawowe informacje dotyczące tej techniki w formie szkolenia.

By wziąć udział w kursie, nie trzeba specjalnych kwalifikacji – wystarczy odrobina wyobraźni i artystycznej pasji oraz podstawowa wiedza o kolorach. Żywym dowodem na to, że przy pomocy aerografu można wyczarować prawdziwe cuda, jest Marek Jusięga – artysta z Krakowa, który korzystając z lakierów Spies Hecker tworzy artystyczne portrety.

Zapraszamy!

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA