a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKwietniowe wydanie „Dekoratorium”

Kwietniowe wydanie „Dekoratorium”

Właśnie ukazał się nowy numer „Dekoratorium”, uznanego w Nowym Yorku za jeden z najlepszych magazynów customowych na świecie. Kwietniowe wydanie magazynu poświęcone jest przede wszystkim wiosennym trendom w projektowaniu wnętrz.

„Dekoratorium” zostało nagrodzone w Nowym Yorku aż dwiema Perłami. Uznano je za trzeci najlepszy magazyn customowy na świecie. To ogromne wyróżnienie dla polskiego rynku prasy bezpłatnej.

Tematem przewodnim numeru jest – kojarzący się z długo wyczekiwaną wiosną – kolor zielony. Psycholog koloru – dr Marek Borowiński, opowie o jego znaczeniu i wpływie, jaki na nas wywiera. Spragnieni kontaktu z przyrodą, znajdą interesujące pomysły na majowy weekend blisko natury. Dla tych, którzy chcą rozstać się z miastem na dłużej, przygotowano artykuł „Z drewnem do lasu” poświęcony prawdziwym ekodomom. Czytelnicy poznają także ekodesign na światowym poziomie – dom TypOwy Roberta Koniecznego, zrywający z przekonaniem, że ekodom to tylko bateria słoneczna i studnia w ogrodzie…

W numerze znajdują się również praktyczne rady, jak małym kosztem, przywrócić świetność drewnianym meblom oraz wywiad z Katarzyną Nosowską – twarzą kampanii „Natura 2000. Poczuj to!”, w którym artystka opowie, za co lubi przyrodę i po co chodzi do lasu.

Nowe „Dekoratorium” to także dwie nowości – kącik porad i prenumerata. Od tej pory redakcja regularnie będzie odpowiadać na pytania czytelników i udzielać porad dotyczących urządzania wnętrz, a magazyn będzie można bezpłatnie dostać prosto do domu!

 

arch.