REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kursy X-Rite i Pantone w formacie online

Firma X-Rite ruszyła ze swoimi popularnymi kursami Fundamentals Seminar Series w nowym formacie online. Seminaria dotyczą badań nad kolorem i kontroli jakości.

Pantone X-Rite kursy online

Fot. arch. Pantone

Kursy prowadzone są przez X-Rite wraz z podlegającą jej firmą Pantone. Format zdalny składa się z dwóch kursów, których częścią są m.in. moduły do realizowania we własnym tempie, możliwe do pobrania przewodniki, widea edukacyjne, prezentacje produktów i ćwiczenia interaktywne.

Miks teorii i praktyki

Oprócz formy wirtualnej – która umożliwia udział z dowolnego miejsca na świecie – seminaria będą prowadzone również stacjonarnie w Stanach Zjednoczonych. Jak mówi Raj Shah, wiceprezes ds. marketingu w X-Rite i Pantone:

W ubiegłym roku ogłosiliśmy nasz pierwszy wirtualny kurs z serii Fundamentals Seminar Series, zatytułowany Fundamentals of Color and Appearance (FOCA). Z wielką radością donosimy, że drugi kurs – Fundamentals of Instrumentation and Quality Control (FIQC), jest już również dostępny online. Połączenie obu kursów zapewnia miks wiedzy teoretycznej i praktycznej, który pomoże uczestnikom wdrożyć techniki pomiaru koloru i standardy jakości w swoich cyklach pracy i łańcuchach dostaw.

Oprócz materiałów edukacyjnych uczestnicy biorą również udział w dyskusji oraz sesjach Q&A na żywo z ekspertami X-Rite. Twórcy rekomendują swoje kursy wszystkim osobom, które pracują z kolorem, jak np. eksperci od kontroli jakości, technicy laboratoryjni, dostawcy części, specjaliści ds. rozwoju produktu, projektanci i wytwórcy.

Dostęp i informacje

Więcej informacji na temat kursów znaleźć można na stronach X-Rite i Pantone. Dostęp do kursu jest również możliwy poprzez sklep Pantone.

Źródło: X-Rite

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA