a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKursy X-Rite i Pantone w formacie online

Kursy X-Rite i Pantone w formacie online

Firma X-Rite ruszyła ze swoimi popularnymi kursami Fundamentals Seminar Series w nowym formacie online. Seminaria dotyczą badań nad kolorem i kontroli jakości.

Pantone X-Rite kursy online

Fot. arch. Pantone

Kursy prowadzone są przez X-Rite wraz z podlegającą jej firmą Pantone. Format zdalny składa się z dwóch kursów, których częścią są m.in. moduły do realizowania we własnym tempie, możliwe do pobrania przewodniki, widea edukacyjne, prezentacje produktów i ćwiczenia interaktywne.

Miks teorii i praktyki

Oprócz formy wirtualnej – która umożliwia udział z dowolnego miejsca na świecie – seminaria będą prowadzone również stacjonarnie w Stanach Zjednoczonych. Jak mówi Raj Shah, wiceprezes ds. marketingu w X-Rite i Pantone:

W ubiegłym roku ogłosiliśmy nasz pierwszy wirtualny kurs z serii Fundamentals Seminar Series, zatytułowany Fundamentals of Color and Appearance (FOCA). Z wielką radością donosimy, że drugi kurs – Fundamentals of Instrumentation and Quality Control (FIQC), jest już również dostępny online. Połączenie obu kursów zapewnia miks wiedzy teoretycznej i praktycznej, który pomoże uczestnikom wdrożyć techniki pomiaru koloru i standardy jakości w swoich cyklach pracy i łańcuchach dostaw.

Oprócz materiałów edukacyjnych uczestnicy biorą również udział w dyskusji oraz sesjach Q&A na żywo z ekspertami X-Rite. Twórcy rekomendują swoje kursy wszystkim osobom, które pracują z kolorem, jak np. eksperci od kontroli jakości, technicy laboratoryjni, dostawcy części, specjaliści ds. rozwoju produktu, projektanci i wytwórcy.

Dostęp i informacje

Więcej informacji na temat kursów znaleźć można na stronach X-Rite i Pantone. Dostęp do kursu jest również możliwy poprzez sklep Pantone.

Źródło: X-Rite