REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kreisel Technika Budowlana członkiem SSO

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) powiększyło się o jeszcze jednego członka! Została nim firma Kreisel Technika Budowlana.

KreiselFirma Kreisel uznała, że SSO to organizacja, która stanowi doskonałą platformę wymiany doświadczeń i pozwala być dobrze zorientowanym w tym, co dzieje się na rynku budowlanym. Prezes stowarzyszenia Jacek Michalak podkreśla natomiast, że każdy nowy członek jest potwierdzeniem słuszności misji SSO i sprawia, że głos organizacji jest bardziej słyszalny.

Kreisel został 28. członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń.

Źródło: SSO

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA