REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie przejmuje grupę ICH

Firma Krahn Chemie ogłosiła przejęcie holenderskiego dostawcy surowców do produkcji farb i lakierów, ICH Benelux BV. Krahn liczy na rozszerzenie w ten sposób swej działalności na kraje Beneluksu oraz zaznaczenie swej obecności na rynku w Niemczech i Polsce, gdzie ICH również posiada swe oddziały.

fot. lusi (rgbstock.com)

Prócz wzmocnienia swej pozycji wśród innych producentów Krahn spodziewa się też innych korzyści z przejęcia spółki ICH. Dzięki kontaktom tej grupy z dużymi europejskimi dostawcami surowców, firma będzie mogła rozszerzyć swój asortyment, zwłaszcza w zakresie kolorantów. Cennym nabytkiem jest też należąca do niemieckiego oddziału ICH placówka Technoplan – ośrodek oferujący usługi serwisowe oraz zajmujący się badaniami laboratoryjnymi. Dzięki jego przejęciu koncern Krahn Chemie będzie mógł oferować swym klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich potrzeb – jak choćby farby o indywidualnie ustalonej formule.

Prezes Krahn Chemie, dr Jörg Schottek, określa przejęcie ICH jako ważny krok w strategii rozwoju firmy i podkreśla podobne podejście do rynku, specjalizację oraz stosunek do klienta obu firm. Joost Boon – właściciel holenderskiej spółki uważa zaś Krahn Chemie za partnera, który będzie w stanie zabezpieczyć interesy grupy ICH.

Źródło: Krahn Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA