REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kosmetyki, świece i kolczyki w kolorach Dunn-Edwards

Firma Dunn-Edwards w bardzo kreatywny sposób zaprezentowała swoją kolekcję odcieni na rok 2020. Pojawiły się one na produktach trzech związanych z kolorem i designem marek – ORLY Color Labs, Sigfus Designs oraz Le Feu de L’Eau.

Dunn-Edwards kolory 2020

Fot. arch. Dunn-Edwards

Optimistic Endeavors, kolekcja Dunn-Edwards na nadchodzący rok, to zestaw jasnych i pogodnych, ale równocześnie głębokich odcieni, które ulokować można na pograniczu natury, mody i technologii. Prym wśród nich wiedzie Kolor Roku 2020, miętowy Minty Fresh.

By zaprezentować je światu w ciekawy, kreatywny sposób, producent postanowił nawiązać współpracę z trzema markami. W ten sposób powstały unikatowe kolekcje lakierów do paznokci ORLY i kolczyków Sigfus Designs oraz świece Le Feu De L’Eau.

Coś dla domu, coś dla urody

Firma Le Feu De L’Eau wprowadziła do sprzedaży świece w odcieniu Minty Fresh. To produkt o zapachu sosnowym, który uspokaja, a równocześnie dodaje energii – podobnie jak miętowy Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards.

Pozostałe dwie marki wykorzystują potencjał nowych odcieni Dunn-Edwards w dziedzinie mody i urody. Firma ORLY wypuściła na rynek lakiery w barwach Minty Fresh, Glazed Sugar i Teal Me No Lies, zaś w ofercie Sigfus Designs znalazły się kolczyki z elementami w odcieniach Moss Cottage, Glazed Sugar, Black Tie, Gold Gleam, Singing the Blues, Indigo Night oraz Minty Fresh.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z trzema wizjonerskimi markami, prezentując światu nasze trendy na rok 2020. Kolor odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, od wystroju i dekoracji wnętrz aż po modę i kosmetyki. Nasza współpraca doskonale to pokazuje

– komentuje wspólny projekt ekspertka kolorystyczna Dunn-Edwards i stylistka, Sara McLean.

Minty Fresh – na pograniczu natury i technologii

Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards, miętowa zieleń Minty Fresh, to według producenta zrównoważony, ale aktywny odcień, który dobrze współgra zarówno z paletami roślinnymi, jak i tymi nawiązującymi do nowoczesnych technologii. Można go znaleźć w projektach Art Deco oraz wnętrz amerykańskich domów lat 50., ale jako zieleń nawiązuje również w sposób naturalny do wzrostu i rozwoju. Więcej na jego temat w naszym tekście.

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA