a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKosmetyki, świece i kolczyki w kolorach Dunn-Edwards

Kosmetyki, świece i kolczyki w kolorach Dunn-Edwards

Firma Dunn-Edwards w bardzo kreatywny sposób zaprezentowała swoją kolekcję odcieni na rok 2020. Pojawiły się one na produktach trzech związanych z kolorem i designem marek – ORLY Color Labs, Sigfus Designs oraz Le Feu de L’Eau.

Dunn-Edwards kolory 2020

Fot. arch. Dunn-Edwards

Optimistic Endeavors, kolekcja Dunn-Edwards na nadchodzący rok, to zestaw jasnych i pogodnych, ale równocześnie głębokich odcieni, które ulokować można na pograniczu natury, mody i technologii. Prym wśród nich wiedzie Kolor Roku 2020, miętowy Minty Fresh.

By zaprezentować je światu w ciekawy, kreatywny sposób, producent postanowił nawiązać współpracę z trzema markami. W ten sposób powstały unikatowe kolekcje lakierów do paznokci ORLY i kolczyków Sigfus Designs oraz świece Le Feu De L’Eau.

Coś dla domu, coś dla urody

Firma Le Feu De L’Eau wprowadziła do sprzedaży świece w odcieniu Minty Fresh. To produkt o zapachu sosnowym, który uspokaja, a równocześnie dodaje energii – podobnie jak miętowy Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards.

Pozostałe dwie marki wykorzystują potencjał nowych odcieni Dunn-Edwards w dziedzinie mody i urody. Firma ORLY wypuściła na rynek lakiery w barwach Minty Fresh, Glazed Sugar i Teal Me No Lies, zaś w ofercie Sigfus Designs znalazły się kolczyki z elementami w odcieniach Moss Cottage, Glazed Sugar, Black Tie, Gold Gleam, Singing the Blues, Indigo Night oraz Minty Fresh.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z trzema wizjonerskimi markami, prezentując światu nasze trendy na rok 2020. Kolor odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, od wystroju i dekoracji wnętrz aż po modę i kosmetyki. Nasza współpraca doskonale to pokazuje

– komentuje wspólny projekt ekspertka kolorystyczna Dunn-Edwards i stylistka, Sara McLean.

Minty Fresh – na pograniczu natury i technologii

Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards, miętowa zieleń Minty Fresh, to według producenta zrównoważony, ale aktywny odcień, który dobrze współgra zarówno z paletami roślinnymi, jak i tymi nawiązującymi do nowoczesnych technologii. Można go znaleźć w projektach Art Deco oraz wnętrz amerykańskich domów lat 50., ale jako zieleń nawiązuje również w sposób naturalny do wzrostu i rozwoju. Więcej na jego temat w naszym tekście.

Źródło: Dunn-Edwards