REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs na Najlepszego Lakiernika R-M – zgłoś się!

Rusza 13. edycja Międzynarodowego Konkursu na Najlepszego Lakiernika R-M. Zgłoszenia nadsyłać można do końca listopada.

konkurs na Najlepszego Lakiernika R-M

Fot. arch. Grupa CSV

Konkurs jest organizowany przez koncern BASF oraz Grupę CSV – wyłącznego polskiego dystrybutora marki R-M w Polsce. Przyświeca mu w tym roku hasło „Utalentowani lakiernicy, cyfrowy świat, ekologiczne rozwiązania”.

Kto może wziąć udział?

W konkursie udział mogą wziąć lakiernicy do 35. roku życia, którzy znają wodorozcieńczalną linię premium Onyx HD. Pierwszy etap eliminacji w Polsce odbędzie się on-line. Czterech uczestników, którzy wypadną w teście najlepiej, powalczy 20 marca 2020 w Centrum Szkoleniowym Grupy CSV w Szczecinie o tytuł Najlepszego Lakiernika R-M w Polsce.

Laureat reprezentował będzie Polskę w międzynarodowym finale w Centrum Szkoleniowym RCC we Francji. Finał z udziałem szesnastu reprezentantów (m.in. z takich krajów jak Chiny czy Maroko) odbędzie się w dniach 22-24 września 2020. Uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności, wykorzystując linię lakierów Onyx HD. Ich dokonania ocenią trenerzy z Automotive Refinish Academy marki R-M.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie do udziału w konkursie można wysłać, wypełniając formularz na stronie Grupy CSV. Uwaga: termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 listopada!

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA