REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

EC Leading Women’s Forum 2020 już w lutym

Z roku na rok kobiety liczą się w branży farb coraz bardziej, zajmując również wysokie kierownicze stanowiska. To właśnie z myślą o prezeskach, dyrektorkach, managerkach koncernów farbiarskich powstało European Coatings Leading Women’s Forum. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w lutym w Helsinkach.

EC Leading Women's Forum 2020

Fot. arch. European Coatings

European Coatings Leading Women’s Forum to zorganizowane spotkanie kobiet zajmujących wysokie stanowiska kierownicze w światowej branży farb. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w lutym 2018 w Niemczech. Wzięło w nim udział 30 pań, które dyskutowały o coraz większej roli kobiet w przemyśle chemicznym i zastanawiały się, jak przyciągnąć do branży farbiarskiej młode talenty.

Najbliższe Forum odbędzie się w Helsinkach w dniach 12-14 lutego 2020 i zostanie poprowadzone przez Paulę Salastie – dyrektor generalną firmy Teknos. Oprócz prelekcji i dyskusji w planach jest m.in. wizyta w zakładzie produkcyjnym i ośrodku szkoleniowym Teknos. Jak mówi Salastie:

To wydarzenie to wyjątkowa okazja by rozpocząć coś nowego, uczyć się od siebie, dzielić się wiedzą oraz nawiązać kontakty z najbardziej wpływowymi kobietami z branży farb.

Więcej informacji na temat Forum znaleźć można na stronach European Coatings.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA