a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEC Leading Women’s Forum 2020 już w lutym

EC Leading Women’s Forum 2020 już w lutym

Z roku na rok kobiety liczą się w branży farb coraz bardziej, zajmując również wysokie kierownicze stanowiska. To właśnie z myślą o prezeskach, dyrektorkach, managerkach koncernów farbiarskich powstało European Coatings Leading Women’s Forum. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w lutym w Helsinkach.

EC Leading Women's Forum 2020

Fot. arch. European Coatings

European Coatings Leading Women’s Forum to zorganizowane spotkanie kobiet zajmujących wysokie stanowiska kierownicze w światowej branży farb. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w lutym 2018 w Niemczech. Wzięło w nim udział 30 pań, które dyskutowały o coraz większej roli kobiet w przemyśle chemicznym i zastanawiały się, jak przyciągnąć do branży farbiarskiej młode talenty.

Najbliższe Forum odbędzie się w Helsinkach w dniach 12-14 lutego 2020 i zostanie poprowadzone przez Paulę Salastie – dyrektor generalną firmy Teknos. Oprócz prelekcji i dyskusji w planach jest m.in. wizyta w zakładzie produkcyjnym i ośrodku szkoleniowym Teknos. Jak mówi Salastie:

To wydarzenie to wyjątkowa okazja by rozpocząć coś nowego, uczyć się od siebie, dzielić się wiedzą oraz nawiązać kontakty z najbardziej wpływowymi kobietami z branży farb.

Więcej informacji na temat Forum znaleźć można na stronach European Coatings.

Źródło: european-coatings.com