REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs fotograficzny Jotun Polska

W ramach projektu ochrony zabytków „Chronimy przed czasem” firma Jotun Polska ogłosiła konkurs fotografii artystycznej na najlepsze zdjęcia Parku Oliwskiego w Gdańsku.

konkurs Jotun Polska

Fot. vivekchugh (sxc.hu)

W Polsce roi się od pięknych, ale zaniedbanych zabytków. Aby uchronić je przed niszczącym wpływem czasu koncern Jotun Polska zainicjował projekt „Chronimy przed czasem”. Ponieważ siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, pierwszym odnowionym obiektem został Park Oliwski, a konkretnie 600 metrów jego metalowego ogrodzenia.

Kolejny krok to konkurs fotograficzny organizowany wraz z Fundacją „Wspólnota Gdańska”, który ma wyłonić najpiękniejsze fotografie odświeżonego Parku Oliwskiego. Mogą w nim brać udział mieszkańcy Aglomeracji Trójmiejskiej lub studenci trójmiejskich uczelni zameldowani poza Trójmiastem.

Prace przyjmowane są w siedzibie Fundacji od 15 kwietnia do 15 maja 2014 w trzech kategoriach:

  • gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich,
  • studenci uczelni trójmiejskich,
  • profesjonaliści.

Zdjęcia konkursowe oceniane będą przez profesjonalne jury pod przewodnictwem Lidii Popiel. Gra jest warta świeczki – główna nagroda to wycieczka dla dwóch osób do norweskich fiordów! W każdej z kategorii zostaną również przyznane trzy nagrody dodatkowe.

To nie wszystko. Konkursowym zmaganiom towarzyszył będzie plebiscyt internetowy, w ramach którego internauci będą mogli ocenić wyselekcjonowane przez jurorów zdjęcia zamieszczone na portalu trojmiasto.pl. Głosowanie potrwa od 20 maja do 1 czerwca, zaś spośród oceniających wylosowany zostanie zdobywca nagrody specjalnej.

Najpiękniejsze prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane na frontowym ogrodzeniu Parku Oliwskiego. Będzie można je podziwiać od 15 czerwca do 20 lipca 2014.

Zachęcamy do udziału w konkursie! Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie Fundacji „Wspólnota Gdańska”.

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA