REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jak było na PaintExpo 2014

Targi PaintExpo w Karlsruhe wraz z każdą kolejną edycją rosną o kilkanaście procent. Wzrost ten widać w każdym możliwym aspekcie zaczynając od ilości odwiedzających a na powierzchni targów kończąc.

Okazuje się, że zainteresowanie targami jest tak wielkie a ich rozwój tak dynamiczny, że organizatorzy postanowili, że impreza ta odbędzie się w dwa kolejne lata, stąd podali już terminy kolejnych edycji targów PaintExpo zarówno na 2016 jak i na 2017 rok.

Oczywiście na targach nie mogło zabraknąć nas. W związku z tym prezentujemy krótki film pokazujący targi pod kątem obecnych na nich producentów farb.

W tym roku byli to między innymi: Axalta, BASF, Berlac AG, CWS Powder Coatings GmbH, Dreisol, Emil Frei, Feidal Coatings GmbH, Feycolor GmbH, Iba Kimya, IGP Pulvertechnik AG, Industria Chimica Reggiana SPA, Kabe Farben, Lackfabrik Karl Rusche GmbH, Lankwitzer, Mader Lacke, Mankiewicz, Mipa, Neokem, Oxyplast, Peter Kwasny, Peter Lacke, Rembrandtin Lack GmbH, Sistec Coatings GmbH, Teknos, Votteler Lackfabrik GmbH.

Do zobaczenia za 2 lata w Karlsruhe!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA