REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Chronimy Przed Czasem – werdykt jury

Ogłoszono ostateczne wyniki konkursu Jotun Polska „Chronimy przed czasem”. Po długich obradach jury pod przewodnictwem Lidii Popiel wybrało zwycięzcę.

Chronimy przed czasem

Zdobywca Grand Prix konkursu „Chronimy przed czasem”, Filip Tyborski. Fot. Agnieszka Potocka / trojmiasto.pl

Główna nagroda, czyli wycieczka do Norwegii, trafiła do Filipa Tyborskiego, ucznia Pomorskiej Szkoły Rzemiosł. Zdobywca również I nagrody i wyróżnienia w kategorii „Gimnazjaliści i licealiści” pokonał tym samym wielu doświadczonych fotografów, którzy wzięli udział w konkursie. Wręczająca nagrody pani prezes Jotun Polska, Karolina Karwowska-Dworak, powiedziała:

Jesteśmy pełni podziwu dla Filipa, któremu mimo tak młodego wieku udało się pokonać w konkursie wszystkich konkurentów, łącznie z profesjonalistami. Wszystkie trzy nagrodzone prace jego autorstwa prezentują wybitny poziom artystyczny. Będziemy z ciekawością śledzić rozwój jego talentu i mamy nadzieję, że przywiezie mnóstwo pięknych fotografii z wyprawy do Norwegii – skąd wywodzi się Jotun.

Pierwsza i druga nagroda w kategorii „Studenci” trafiła do Karoliny Nowosielskiej, natomiast w kategorii „Profesjonaliści” najlepsza okazała się Aleksandra Wisz. Nagroda publiczności trafiła do Weroniki Dawidowskiej.

Obecnie najlepsze konkursowe prace prezentowane są na odnowionym przez Jotun Polska ogrodzeniu Parku Oliwskiego. Pozostaną tam jeszcze do 20 lipca. Zachęcamy do oglądania!

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA