REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2022 Diamond Vogel: potęga i piękno

W nadchodzącym sezonie firma Diamond Vogel postawiła na siłę oceanu i dyskretne piękno nieba o zmierzchu. Jej Kolorem Roku 2022 został głęboki niebieski odcień, Zenith.

Kolor Roku 2022 Diamond Vogel

Fot. arch. Diamond Vogel

Jak pisze producent, Zenith to głęboki błękit, wywołujący uczucie komfortu dla duszy i ciała. Ma w sobie siłę, która pomaga nam wyzwolić ducha, a równocześnie dyskretne piękno spajające różne miejsca, kultury i pokolenia.

Odwaga, pewność siebie i piękno

Producent podkreśla, że spokojny Zenith wyzwala w nas pewność siebie i odwagę, tak potrzebne nam w dzisiejszych czasach, gdy musimy na nowo zdefiniować różne aspekty naszego życia. Inspiracją dla Koloru Roku 2022 była potęga oceanu oraz dyskretne piękno nieba o zmierzchu.

Według Diamond Vogel odcień ten z powodzeniem można zastosować zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych, a także na fasadach i innych elementach zewnętrznych. Sprawia bowiem przyjacielskie wrażenie i przyciąga ewentualnych gości.

Kolor Roku 2022 Diamond Vogel

Fot. arch. Diamond Vogel

Zenith dobrze sprawdzi się jako kolor akcentowy w połączeniu z odcieniami uwzględnionymi w najnowszych trendach Diamond Vogel. Szczególnie wyraziście zaprezentuje się na tle barw neutralnych i złamanej bieli. Zgrany duet tworzy również z zielenią, delikatnym błękitem czy kolorem żółtym.

Zaciszna przestrzeń i mobilizacja do działania

A co znajdziemy we wspomnianych już trendach Diamond Vogel na rok 2022? W nadchodzącym sezonie w związku z pandemią producent postanowił zaproponować klientom odcienie, które pozwolą wyczarować zaciszną i spokojną przestrzeń lub zmobilizują nas do działania. Przygotowane przez niego zestawy są pełne optymizmu, energii, pewności siebie – ale również refleksyjne.

Pierwsza paleta, Simply Home, odwołuje się do domu – rozumianego jako schronienie, miejsce odpoczynku i marzeń, ale również przedłużenie naszej osobowości i stylu. W zestawie znalazły się delikatne i wyciszające odcienie, które dają nam poczucie bycia kochanym, otoczonym opieką i bezpiecznym.

trendy 2022 Diamond Vogel

Simply Home. Fot. arch. Diamond Vogel

Druga – New Day – odwołuje się przede wszystkim do natury oraz jej umiejętności oczyszczania się odradzania: poprzez deszcz, słońce czy zmiany pór roku. Zgromadzone tu odcienie przywodzą na myśl drewno, roślinność, wodę i niebo.

trendy 2022 Diamond Vogel

New Day. Fot. arch. Diamond Vogel

Myślą przewodnią palety No Boundaries jest życie pełnią życia, nawet mimo ograniczeń narzucanych nam przez pandemię. Intensywne, żywe odcienie z tego zestawu mają działać motywująco na drodze do nowych doświadczeń, przyjaźni i zainteresowań.

trendy 2022 Diamond Vogel

No Boundaries. Fot. arch. Diamond Vogel

Comfort Zone to również paleta, która ma nam pomóc w przystosowaniu się do zmian. Bardziej spokojna i stonowana, wyraża potrzebną nam obecnie siłę i odporność, pozwalając wyczarować wnętrze, które inspiruje i zapewnia tak potrzebny nam komfort.

trendy 2022 Diamond Vogel

Comfort Zone. Fot. arch. Diamond Vogel

Źródło: Diamond Vogel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA