REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2022 Chromaflo: w stronę słońca

Nadchodzący sezon według Chromaflo Technologies upłynie pod znakiem intensywnego pomarańczu, symbolizującego naszą wędrówkę w kierunku lepszych, słonecznych dni. Takim właśnie odcieniem jest wybrany przez firmę Kolor Roku 2022 – Monarch.

Kolor Roku 2022 Chromaflo Technologies Monarch

Fot. arch. Chromaflo Technologies

Monarch to odważny i pełen emocji pomarańcz wpadający w czerwień. Według producenta ten śmiały kolorystyczny wybór pobudza kreatywność i inspiruje.

Początek wiosny

Kolorystyczny wybór Chromaflo na kolejny sezon nawiązuje do Koloru Roku 2021 firmy – Encouragement, naturalnej zieleni wprowadzającej nas w nastrój zrelaksowania i spokoju. Monarch to etap przebudzenia – odcień inspiruje nas do działania i rozwoju. Jak komentuje Steve Riccardi, dyrektor działu Global Marketing w Chromaflo Technologies:

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Monarch jako nasz Kolor Roku 2022. Choć wciąż pozostajemy pod wpływem naturalnych, dających poczucie komfortu odcieni zielonego, Monarch – wraz z całą naszą paletą na rok 2022 – przynosi powiew ciepła, niczym początek wiosny, gdy dobrobyt i wzrost nabierają nowych kształtów.

Sam odcień i jego nazwa są zainspirowane motylem z gatunku Danaus plexippus (nazywanym też monarchem, monarchą lub danaidem wędrownym), znanym ze swoich masowych migracji – jesienią populacje z Ameryki Północnej odlatują na południe, często pokonując nawet odległość 3000 km.

W kierunku słonecznych dni

Jak wyjaśnia producent, Kolor Roku 2022 ma więc wskazywać nowe ścieżki w kierunku słonecznych dni. Według Chromaflo wkraczamy w czas oświecenia, pragnąc wciąż zmierzać do przodu, ku słońcu i ciepłym odcieniom.

W palecie Chromaflo Technologies na rok 2022 znalazło się jeszcze siedem innych odcieni, wpisujących się w koncepcję wiosny, wnoszących powiew optymizmu, a równocześnie dających nam poczucie stabilności, pewnego gruntu pod nogami. Z pełną paletą zapoznać się można na stronie producenta.

Źródło: Chromaflo Technologies

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA