REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wycisz się z Kolorem Roku 2014 Benjamin Moore

Odetchnij głęboko. Zapomnij o telefonie, komputerze, mailach – radzi Benjamin Moore, prezentując swój Kolor Roku 2014. Jest to Breath of Fresh Air (nr 806), pastelowy błękit, który po pracowitym dniu skutecznie ukoi skołatane nerwy.

Breath of Fresh Air

Breath of Fresh Air nadaje ton całej palecie kolorystycznej Color Trends 2014. W dobie kiedy życie staje się coraz szybsze i bardziej stresujące, specjaliści Benjamin Moore postawili na wyciszające kompozycje, przekształcające nasz dom w spokojną ostoję, do której chce się wracać. Równocześnie zaproponowane odcienie tryskają optymizmem, są świeże i radosne, dzięki czemu pozwalają choć na chwilę zapomnieć o problemach.

Ellen O’Neill, dyrektor kreatywny Benjamin Moore, nazywa Breath of Fresh Air „new neutral” i wypowiada się o nim z wielkim entuzjazmem. Pasujący niemal do wszystkiego, lekki, odprężający, a zarazem radosny, świetnie komponujący się z innymi pastelowymi kolorami z palety Color Trends 2014… Według Benjamin Moore do niego właśnie należeć będzie nadchodzący sezon.

Benjamin MooreOdcienie z nowej palety Benjamin Moore nie tylko prezentują się dobrze same w sobie, ale i pasują do różnych stylów oraz tworzą harmonijną całość z bardzo różnymi opcjami kolorystycznymi. Są więc uniwersalne – czy zależy nam na bogatym, stylowym wnętrzu czy na prostym saloniku sprzyjającym relaksowi, odcienie te sprawdzą się świetnie.

Cała paleta Color Trends 2014 zawiera 23 kolory. Pełną ich listę znaleźć można na stronie Benjamin Moore, zaś w interaktywnym folderze obejrzeć można próbki poszczególnych odcieni.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi kolorami i życzymy wielu inspiracji!

Źródło: Benjamin Moore, Fot. arch. Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA