a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiWycisz się z Kolorem Roku 2014 Benjamin Moore

Wycisz się z Kolorem Roku 2014 Benjamin Moore

Odetchnij głęboko. Zapomnij o telefonie, komputerze, mailach – radzi Benjamin Moore, prezentując swój Kolor Roku 2014. Jest to Breath of Fresh Air (nr 806), pastelowy błękit, który po pracowitym dniu skutecznie ukoi skołatane nerwy.

Breath of Fresh Air

Breath of Fresh Air nadaje ton całej palecie kolorystycznej Color Trends 2014. W dobie kiedy życie staje się coraz szybsze i bardziej stresujące, specjaliści Benjamin Moore postawili na wyciszające kompozycje, przekształcające nasz dom w spokojną ostoję, do której chce się wracać. Równocześnie zaproponowane odcienie tryskają optymizmem, są świeże i radosne, dzięki czemu pozwalają choć na chwilę zapomnieć o problemach.

Ellen O’Neill, dyrektor kreatywny Benjamin Moore, nazywa Breath of Fresh Air „new neutral” i wypowiada się o nim z wielkim entuzjazmem. Pasujący niemal do wszystkiego, lekki, odprężający, a zarazem radosny, świetnie komponujący się z innymi pastelowymi kolorami z palety Color Trends 2014… Według Benjamin Moore do niego właśnie należeć będzie nadchodzący sezon.

Benjamin MooreOdcienie z nowej palety Benjamin Moore nie tylko prezentują się dobrze same w sobie, ale i pasują do różnych stylów oraz tworzą harmonijną całość z bardzo różnymi opcjami kolorystycznymi. Są więc uniwersalne – czy zależy nam na bogatym, stylowym wnętrzu czy na prostym saloniku sprzyjającym relaksowi, odcienie te sprawdzą się świetnie.

Cała paleta Color Trends 2014 zawiera 23 kolory. Pełną ich listę znaleźć można na stronie Benjamin Moore, zaś w interaktywnym folderze obejrzeć można próbki poszczególnych odcieni.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi kolorami i życzymy wielu inspiracji!

Źródło: Benjamin Moore, Fot. arch. Benjamin Moore