a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolor leczy – trendy Dulux na rok 2017

Kolor leczy – trendy Dulux na rok 2017

Dulux zaprezentował swoje trendy na rok 2017. Przyświeca im hasło Colour Cure – Kuracja Kolorem. Zgodnie z koncepcją ekspertów, którzy przygotowali cztery nowe palety kolorystyczne, kolor ma być antidotum na wyzwania, którym musimy stawiać czoła każdego dnia.

trendy Dulux 2017

Fot. arch. Dulux

Ciepłe, odprężające kolory po godzinach spędzonych przed komputerem; odcienie inspirowane globalnymi trendami, aby przypomnieć, jak bardzo wszyscy jesteśmy powiązani; nasycone barwy ożywiające mdły wystrój, lub, dla poszukujących spokoju, chłodne i minimalistyczne odcienie. To wszystko znajdziemy w najnowszych trendach kolorystycznych firmy Dulux. Przedstawiamy cztery zestawy, przygotowane przez ekspertów.

trendy 2017 DuluxEntwine to splot przeszłości z teraźniejszością, tradycji z nowoczesnością. Dominuje styl eklektyczny, bogaty w intensywne odcienie, zainspirowane krajobrazem Ameryki Południowej. Dużo tu czerwonego, burgundowego, brązów, pomarańczy, a do tego kontrastowe elementy w jaskrawym odcieniu żółtego i niebieskiego.

trendy 2017 DuluxConstruct jest odpowiedzią na mdłe aranżacje złożone z tych samych, niczym wyciętych od szablonu elementów. Zestaw intensywnych, namacalnych elementów. Wykorzystane materiały przemysłowe – stal, beton, powierzchnie galwanizowane – pięknie dopełniają kolory stwarzające wrażenie głębi, takie jak niebieski czy szary.

trendy 2017 DuluxSentience tworzy przeciwwagę dla zimnego blasku ekranów i wyświetlaczy, w które wpatrujemy się przez większość dnia. Jest to zestaw złożony z ciepłych, cielistych odcieni oraz barwy i motywów roślinne. To również wystrój bogaty w tekstury, które stymulują nasze zmysły, oraz ciekawe w dotyku i zapachu materiały.

trendy 2017 DuluxChroma to propozycja dla znudzonych kojącymi, pastelowymi wnętrzami. Królują tu żywe, nasycone odcienie – brzoskwinia, melon, żółty, zielony, niebieski – oraz formy graficzne. Na pewno nie będzie nudno!

Źródło: Dulux