REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kody QR na farbach San Marco

Grupa San Marco idzie z duchem czasu – firma ogłosiła właśnie, że od tej pory w jej katalogach i na opakowaniach farb pojawią się kody QR. Dzięki nim klienci będą mieli szybki dostęp do potrzebnych informacji.

San Marco kody QR

Fot. arch. San Marco

Kody QR w papierowych katalogach umożliwią klientowi ściągnięcie katalogu w wersji cyfrowej bez żmudnego szukania na stronie. Te umieszczone na opakowaniach pozwolą za to na szybkie uzyskanie kompletu informacji o danej farbie: karty technicznej, danych o bezpieczeństwie i użytkowaniu czy o spełnianych normach i posiadanych certyfikatach.

W ten sposób, dzięki nowoczesnym technologiom, firma może lepiej spełnić potrzeby swoich klientów. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego.

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA