a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Kodak marką farb?

Jeden z amerykańskich koncernów ogłosił, że został partnerem Eastman Kodak Company. Razem stworzyć mają markę farb sygnowaną legendarną marką Kodak.

Fot. matuska / pixabay.com

Amerykański producent farb GDB International ogłosił nawiązanie współpracy z Eastman Kodak Company, której owocem ma być nowa linia farb KODAK Paint and Coatings. Będą to produkty dla architektury.

W linii produktów sygnowanych ikoniczną marką Kodak znajdą się m.in. farby architektoniczne w różnych odcieniach, środki do zabezpieczenia tarasów, powłoki podłogowe i inne. Jak komentuje dyrektor generalny GDB, Sanjeev Bagaria:

Zarówno GDB, jak i Kodak wierzą w moc kreatywności i własnej ekspresji. Naszym celem jest połączenie sił, by stworzyć paletę odcieni, która zainspiruje artystów, projektantów oraz właścicieli domów i mieszkań.

Sanjeev Bagaria podkreśla, że ekspercka wiedza GDB w zakresie farb oraz legendarny status marki Kodak jako globalnego pioniera w zakresie obrazowania tworzą doskonałe połączenie. Dodaje, że obie firmy łączy dążenie do przekraczania granic, innowacyjność i nacisk na potrzeby klientów.

Źródło: coatingsworld.com