a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiJeszcze prostsze wyszukiwanie – dzięki piktogramom

Jeszcze prostsze wyszukiwanie – dzięki piktogramom

Polska firma słynąca z Portalu Produktowego, który w intuicyjny sposób prezentuje jej bazę produktów, wprowadziła w nim nową funkcjonalność. To możliwość wyszukiwania na podstawie oznaczeń graficznych.

Fot. geralt / pixabay.com

Jak donosi Grupa PCC, jej Portal Produktowy znalazł się wśród najlepszych internetowych wyszukiwarek produktów chemicznych. Dzięki widoczności na poziomie 71 100 słów kluczowych widnieje w TOP 10 wyszukiwań w Google, a więc w światowej czołówce. A obecnie oferuje nową funkcjonalność.

Trzy kategorie oznaczeń

Prawie 1300 aktywnych kart produktowych można już sortować również według oznaczeń graficznych. Odnoszą się one do cech i funkcji produktów, ale również aspektów środowiskowych, zdrowia i stylu życia.

Aby wyselekcjonować wszystkie produkty oznaczone danych piktogramem i zapoznać się z jego opisem, należy wejść w „Bazę Wiedzy” z głównego menu oraz wybrać przycisk „Oznaczenia graficzne produktów Grupy PCC”. 3 główne kategorie do wyboru to:

  • cechy i funkcje produktów,
  • aspekty środowiskowe i zielone technologie,
  • zdrowie, kultura i styl życia.

Jeszcze prostsze

Jak zapewnia producent, dzięki temu łatwemu w obsłudze narzędziu wyszukiwanie produktów Portalu Produktowym jest jeszcze prostsze. Pozwala bowiem szybko odnaleźć produkt z oferty spółek Grupy PCC o nawet najbardziej niestandardowych cechach czy funkcjach.

Źródło: PCC