a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneJedna z największych branżowych imprez już w maju

Jedna z największych branżowych imprez już w maju

Największa amerykańska impreza branży farb odbędzie się w maju w Atlantic City. Już za kilkanaście dni rusza rejestracja w korzystnej cenie.

Fot. Eastern Coatings Show

Organizatorzy Eastern Coatings Show – największej imprezy branżowej w Stanach Zjednoczonych – ogłosili, że rejestracja uczestników najbliższej edycji wydarzenia startuje 16 stycznia. Wszyscy, którzy zdecydują się na rejestrację już teraz, będą mogli skorzystać z korzystnej, niższej ceny.

Niektóre punkty programu są już znane. Głównym mówcą będzie Dan Calkins, prezes i dyrektor generalny Benjamin Moore, zaś krótki kurs – wprowadzenie do powłok i zrównoważonego rozwoju – odbędzie się na University of Southern Mississippi. W programie jest ponad 40 sesji technicznych, a także spotkanie Businesswomen in Paint & Coatings Networking Reception.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16–18 maja 2023 w Atlantic City. Organizatorzy spodziewają się ponad 1500 uczestników z całego świata i ponad 125 wystawców. Wszystkie informacje – także na temat zbliżającej się rejestracji – dostępne są na stronie Eastern Coatings Show.

Źródło: coatingsworld.com