REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Janusz Naglik dyrektorem zarządzającym PZPFiK

Poszukiwania dyrektora zarządzającego Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów zakończone! Zgodnie z decyzją zarządu funkcję tę obejmie Janusz Naglik.

Po powołaniu do życia PZPFiK we wrześniu ubiegłego roku pojawił się szereg kwestii organizacyjnych, które musiały być jak najszybciej rozwiązane. Jak mówił w rozmowie z nami przewodniczący Związku, Sławomir Majchrowski, jednym z najważniejszych zadań było znalezienie odpowiedniej osoby na stanowisko dyrektora zarządzającego.

Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach udało się znaleźć taką osobę. Decyzją zarządu funkcja ta przypadnie Januszowi Naglikowi, przez wiele lat związanemu z polskim oddziałem firmy AkzoNobel. 16 lat przepracowanych w branży farbiarskiej daje nowo wybranemu dyrektorowi zarządzającemu PZPFiK solidne podstawy to objęcia tak odpowiedzialnego stanowiska.

Swoją karierę zawodową Janusz Naglik rozpoczynał w sektorze FMCG, zajmując się sprzedażą w międzynarodowych koncernach takich jak Kimberly-Clark czy United Biscuits. Działalność w branży farbiarskiej rozpoczął w roku 1999 jako dyrektor sprzedaży firmy ICI Paints. Z czasem awansował na pozycję dyrektora generalnego, a po przejęciu ICI przez AkzoNobel w 2008 roku objął funkcję dyrektora generalnego i członka zarządu polskiego oddziału AkzoNobel Decorative Paints.

Prywatnie Janusz Naglik jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Studia na Uniwersytecie Rolniczym rozbudziły w nim pasję do ogrodnictwa, której w wolnych chwilach poświęca się do dziś.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 5
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA