REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IX Seminarium Spektrochemu już za nami!

IX Seminarium Spektrochemu przeszło już do historii. W tegorocznej odsłonie wydarzenia, zorganizowanego jak zwykle w Hotelu Szafran w Czeladzi, wzięło udział 120 osób.

IX Seminarium Spektrochemu

Fot. archiwum redakcji

Większość seminaryjnych prelekcji wygłosił tradycyjnie ze swadą dyrektor i właściciel Spektrochemu, Artur Pałasz. Oprócz niego wystąpili również Witold Grządziel (Thor, Niemcy), Antonietta Schirò (Vinavil, Włochy), Adam Szatkowski (Śląski Klaster Nano) oraz Tomasz Koźlecki (TK Nano), którzy mówili m.in. o proponowanych ograniczeniach stosowania biocydów i niekorzystnym wpływie tych ograniczeń na branżę oraz o potencjale nanotechnologii.

Krótką prezentację na temat działalności swojej firmy CurrusCars wygłosił także Michał Gruszczyk. Ponadto w przerwie między prelekcjami wręczone zostały nagrody dla zwycięzców zorganizowanego dzień wcześniej offroadu. Miłej atmosfery nie zmącił nawet poranny epizod z udziałem pana, który postanowił dostać się na Seminarium, podając się za przedstawiciela innej firmy… Wkrótce zamieścimy na naszej stronie obszerniejszą relację z wydarzenia!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
67%
33%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA