a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneIX Seminarium Spektrochemu już za nami!

IX Seminarium Spektrochemu już za nami!

IX Seminarium Spektrochemu przeszło już do historii. W tegorocznej odsłonie wydarzenia, zorganizowanego jak zwykle w Hotelu Szafran w Czeladzi, wzięło udział 120 osób.

IX Seminarium Spektrochemu

Fot. archiwum redakcji

Większość seminaryjnych prelekcji wygłosił tradycyjnie ze swadą dyrektor i właściciel Spektrochemu, Artur Pałasz. Oprócz niego wystąpili również Witold Grządziel (Thor, Niemcy), Antonietta Schirò (Vinavil, Włochy), Adam Szatkowski (Śląski Klaster Nano) oraz Tomasz Koźlecki (TK Nano), którzy mówili m.in. o proponowanych ograniczeniach stosowania biocydów i niekorzystnym wpływie tych ograniczeń na branżę oraz o potencjale nanotechnologii.

Krótką prezentację na temat działalności swojej firmy CurrusCars wygłosił także Michał Gruszczyk. Ponadto w przerwie między prelekcjami wręczone zostały nagrody dla zwycięzców zorganizowanego dzień wcześniej offroadu. Miłej atmosfery nie zmącił nawet poranny epizod z udziałem pana, który postanowił dostać się na Seminarium, podając się za przedstawiciela innej firmy… Wkrótce zamieścimy na naszej stronie obszerniejszą relację z wydarzenia!